Bayanlara Özel Spor Salonu Zinciri

Bayanlara Özel Spor Salonu Zinciri

Bayanlara Özel Spor Merkezleri Zinciri (Franchise) Çilek Spor

cilek spor usak kadinlara ozel spor merkezi hidrolik fitness

Bayan spor salonu kavramı yaklaşık 3-5 yıldır spor salonları piyasasına girmiş olmakla birlikte kendisine oldukça etkili bir yer bulmuştur. Bayanlara özel spor salonlarında kadınlarımızın daha rahat bir şekilde sadece kendileri için dizayn edilmiş hidrolik fitness aletleri ile yaptıkları spor hem eğlenceli hem de verimli olmaktadır. Aynı zamanda kadınlarımız için sosyal bir ortam da sağlayan kadın spor salonları günümüzün hemen hemen her şehirde ve hatta büyük şehirlerde her mahallede ihtiyaç duyulan bir hizmet merkezi olmuştur. Çilek Spor olarak hem girişimci kadınlarımıza en uygun maliyetlerle en kaliteli spor merkezlerini kurma fırsatı veriyoruz hem de kaliteli spor hizmetinin daha geniş kitlelere yayılması ve insanlarımızın hayat boyu spor kültürünü edinmesini sağlamaya çalışıyoruz.

pilates-reformer-exercises cilek spor www.cilekspor.com kadinlara ozel

 

Çilek Spor Bayanlara Özel Spor Merkezleri

Çilek Spor Merkezleri tüm Türkiye’de bayanlara ve çocuklara özel spor salonlarıyla, hidrolik fitness aletleriyle ve kendi alanında en iyi fitness spor salonu araç gereçleriyle kaliteli hizmet sunmaktadır. En büyük hedefimiz ise girişimcilerimize hem iş kurmak hem de kurduğu bu iş sayesinde bol kazanç sağlamaktır girişimcilerimize kurduğumuz iş dolayısıyla kazandıkları üyelerine en kaliteli spor hizmetini sağlamaktır. Sayıları gün geçtikçe artan ve kadınlara özel spor salonu olarak kurulan hidrolik fitness spor merkezlerimizde aerobic, fitness, pilates, zumba gibi özel etkinlikleri ile en iyi hizmeti  sunma gayretimize devam edeceğiz.

Çilek Spor- Bayanlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciri

Bayanlara özel spor salonu bayiliği veren birçok firma olduğu halde Çilek Spor Merkezlerini seçmeniz konusunda ısrarcıyız. Çünkü:

Öncelikle Çilek Spor Merkezleri, SORISA Spor Grubunun güvencesi altındadır. Çilek Spor Merkezlerinin kurucuları iş yapmayı, para kazanmayı amaçlayan işadamları değildir. Firmamız sporun içinden gelen, sporu bir araç değil de amaç olarak gören kişiler tarafından kurulmuştur.

Şubelerimizde fitness alanında uzman personelin de çalıştığı ve sadece fitness ekipmanları üreten fabrikamızda  üretilen cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar, girişimcilerimizin prestijlerinden ödün vermemesi adına, üyelerimizin en iyi hizmeti alması adına ve sporun en doğru şekilde yapılmasını sağlamak adına sürekli olarak uzman antrenörlerimiz tarafından geliştirilmektedir. Ürettiğimiz cihazların kalitesini ispatlayan bir husussa yaptığımız satışlardır. Ürettiğimiz cihazları bayilerimizde kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda Avrupa’daki zincir spor merkezlerine de pazarlamaktayız.

 Şubelerimizdeki Etkinliklerimiz: Hidrolik Fitness, Pilates, Zumba, TRX, Pilates Reformer, Çocuk Jimnastiği

Çilek Spor Merkezleri girişimcisinin erkek veya kadın olması önemli değildir. Ancak; Çilek Spor Merkezleri prensibince sadece bayan ve çocuklara spor hizmeti sunduğumuz için şubelerimizde çalışacak personelimizin kadın olma zorunluluğu vardır. Bunun dışında girişimcilerimizde olması gerekli olan önemli özellikler; güleryüzlülük, yeniliğe açık olma, kendini geliştirebilme, çözüm odaklı olma ve en önemlisi de insan ilişkilerinin iyi olmasıdır. Kendine ve başarabileceğine inanan tüm girişimcilerimizi ÇİLEK SPOR Kadınlara ve Çocuklara Özel Spor Merkezleri ailesine katmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.