Neden Çilek Spor?

 

 cilek spor merkezleri hidrolik fitness kadinlara ozel spor merkezleri

 

Üyelerimiz Neden CILEK SPOR Şubelerini Seçmeli?

Çilek Spor Kadınlara Özel Spor Merkezlerini Neden mi Tercih Etmelisiniz

-Cilek Spor Merkezlerinde uzman antrenorler gozetiminde spor yapilir

-Cilek Spor Merkezlerinde gorsellik ve kullanim acisindan en ust seviye bir donanim hizmetinize sunulur

-Cilek Spor Merkezlerinde sadece 30 dakika degil en az 30 dakika sistemiyle antrenman programlari duzenlenir ve spordan en yuksek verimi almaniz saglanir

-Cilek Spor Merkezlerinde Hidrolik Fitness Zumba Pilates TRX gibi farkli antrenman programlari butunlestirilerek uyelerin hizmetine sunulur ve yine spordan eglenceli bir sekilde en yuksek verim alinmasi saglanir

-Cilek Spor Merkezlerinde uyeler diyetisyen ve merkez antrenor hizmetinden diledikleri an genel merkez araciligiyla faydalanabilir sorularina cevaplar bulabilirler

-Cilek Spor Merkezlerinde kosulsuz musteri memnuniyeti ilkesi ile hareket edilir

cilek spor bafra şubesi kadınlara özel spor merkezi hidrolik fitness 3

Girişimcilerimiz Neden ÇİLEK SPOR Zincirini Seçmeli?

1997′YILINDAN BERİ SPOR VE SAĞLIK ÜZERİNE HİZMET VEREN VE SAYISIZ BAŞARILARA İMZA ATAN SORISA SPOR GURUBU GÜVENCESİYLE KURULAN ÇİLEK SPOR MERKEZLERİ SADECE BAYAN VE ÇOCUKLARA YÖNELİK SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM HİZMETİ VERMEKTEDİR.

İDDALIYIZ! TÜRKİYE’DEKİ EN ŞIK BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONLARINI BİZ KURUYORUZ. PEMBE-BEYAZ RENKLERİN ZERAFETİNİ VE ŞIKLIĞINI ÇİLEK SPOR SALONLARINDA YAŞAYIN.

* Çilek Spor Merkezleri SORISA Spor Gurubunun Güvencesindedir.

* Çilek Spor Merkezleri franchise bayilik sozlesmelerine SURE SINIRLAMASI KONMAZ. Yani sube diledigi zamana kadar ilave bir ucret odemeksizin CILEK SPORun bir parcasi olmaya devam edebilir.

* Şubelerimize özel üretilen cihazlarımız kanserojen madde içermeyen , hijyenik ve anti alerjik boya ve döşeme malzemeleri kullanılarak üretilmektedir ve kendi şubelerimiz dışında da sadece Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Şubelerimizde kesinlikle uzak doğu ülkelerinden ithal edilen hidrolik fitnessekipmanları kullanılmamaktadır.

* Çilek Spor Merkezleri kurucuları sadece işletmeci değildir, hepsi aktif olarak sporun içinden gelmiş kişilerdir.

* Şubelerimize Çinden fitness cihazlarını getirip vermiyoruz. Tüm ekipmanlarımız birinci sınıf malzemeden ve sadece Fitness ekipmanları üreten fabrikamızda şubelerimize özel olarak imal edilmekte ve sürekli olarak uzman antrenörlerimizce geliştirilmekte ve bir adım daha öteye taşınmaktadırlar. 

* Şubelerimizdeki her antrenöre  sürekli olarak yüzyüze ve online eğitim verilmektedir.

*İşletmecilerimize sürekli olarak verimlilik eğitimleri verilmektedir.

*Sistem olarak sadece fitness veya aerobic çalışmalarına yönelmeyen Çilek Spor Fitness-Cardio-Aerobic ve Pilates egzersizlerini birarada üyelerine sunarak spordan maksimum faydayı amaçlar.Cihazlarımız kendiimalatımızolduğu için işyerinizi kurduktan sonra da ihtiyacınıza göre ilave makinaları en uygun fiyata salonunuza ekleyebiliriz.

*Çilek Spor misyon olarak üyelerde spordan maksimum faydayı, işletmecilerde ise minimum yatırımla maksimum karı hedefler.

*Çilek Spor’da işi kuracak kişinin bayan olması zorunlu değildir. Bu sayede bay bayan her girişimci bir Çilek Spor şubesi olabilir.  (Sadece  spor salonunda bayan personelin çalıştırılması gerekmektedir)

* Çilek Sports Club şubelerinde dilerseniz dans kursları, yoga, jimnastik gibi ilave etkinliklerle de gelirinizi arttırabilirsiniz.Bu ve benzeri tüm etkinlikleri dileyen her Çilek Spor şubesi genel merkezden bağımsız olarak düzenleyerek hem üyelerine verdiği hizmet çeşitliliğini arttırabilir hem de gelirini yükseltebilir. 

*Çilek Spor şubeleri üyelerinden aldıkları ücretleri kendi şubelerinin bulunduğu bölgeye göre kendileri ayarlayabilir. Her ilin hatta illerde her mahallenin bile ekonomik düzeyi farklı olduğu için şubelerimizi asla standart bir ücret almaları konusunda zorlamalara tabi tutmayız. 

*Çilek Spor’da sıcak iletişim en büyük ayrıcalığımızdır. Personelimize formalitelerle uğraşmadan direk ulaşabilirsiniz.

cilek spor merkezleri kadınlara ozel spor franchise hidrolik fitnesscilek spor kadinlara ozel spor merkezleri bayanlara ozel spor hidrolik fitness pilates zumba sports club women kids www.cilekspor.com hydraulic fitness 9

cilek spor kadinlara ozel spor merkezleri bayanlara ozel spor hidrolik fitness pilates zumba sports club women kids www.cilekspor.com hydraulic fitness 10

kadinlara ozel spor merkezi bayanlara ozel spor merkezi fitness club sports club hidrolik fitness for women fitness zumba pilates cilek spor