Hidrolik Fitness Aletlerimiz

Hidrolik Fitness Aletleri 

KADINLARA OZEL HIDROLIK FITNESS ALETLERI – COCUKLARA OZEL HIDROLIK FITNESS CIHAZLARI

Hidrolik fitness cihazlarımız Çilek Spor şube ve üyelerine en iyi şekilde hitap edebilmesi için 1.kalite olarak sadece fitness aletleri üreten fabrikamızda özel olarak  üretilmekte ve sürekli olarak geliştirilmektedir. Cihazlarımızın tamamında mikrop barındırmayan ve anti alerjik özel malzemeler kullanılmaktadır. Bayanlara ve çocuklara özel geliştirdiğimiz hidrolik fitness aletlerimiz ergonomi ve  kalite düşünülerek tasarlanmakta ve üretilmektedir.Salonunuza başlangıç paketinde verdiğimiz 9, veya 11 adet hidrolik fitness ekipmanı isterseniz ilerleyen zamanlarda müşteri artışınıza göre arttırabilir uygun fiyata ilave hidrolik fitness makinaları alabilirsiniz. Çilek Spor olarak en uygun koşullarda şubelerimiz için hidrolik fitness aletleri hazırlamaktayız. Cihazlarımız 1.sınıf malzemelerden yapılmaktadır. Metal rengi beyaz, döşeme renkleri firmamızın rengi olan pembe renktedir.  Çilek Spor bayisi haricinde de dilerseniz mevcut spor salonunuza bayan bölümü eklemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Tüm ekipmanlarımız garanti kapsamındadır.Çilek Spor hidrolik fitness aletleri paket olarak Çin ve Taiwan’dan ithal edilmezler. Makinalarımızda birinci sınıf malzemeler kullanılır. En önemlisi de hidrolik fitness aletlerimiz sürekli olarak ihtiyaçlara göre geliştirilmekte , yenilenmektedir. Son üretimimiz olan cihazlarımız Abd firmaları tarafından bile örnek alınmaktadır. 1997’den beri süregelen tecrübemiz üyelerimize en uygun hidrolik fitness aletlerini sunmamız için bizlere güç vermektedir. 

CILEK SPOR BAYANLARA OZEL HIDROLIK FITNESS ALETLERI

hidrolik fitness aletleri hidrolik fitness cihazlari cilek spor merkezleri kadinlara ozel www.cilekspor.com

 Ekipmanlarımız Sadece Fitness Aletleri Üreten, Türkiye’nin En Büyük Spor Ürüneri Fabrikasında Şubelerimiz İçin Üretilmektedir

 

Hidrolik Silindirler:Cihazlarımızda fitness ekipmanlarımız için özel olarak geliştirilen yüksek mukavemetli sertlik ayarlı hidrolik silindirler kullanılmaktadır.

Cilek Spor Hidrolik Fitness Aletleri

Cilek Spor Hidrolik Fitness

 

Ara İstasyonlar: Çilek Spor Hidrolik Fitness Ekipmanlarının ve Hidrolik Fitness Sisteminin bir parçası olan ara istasyonlarımız da en ince ayrıntısına kadar birinci sınıf malzemeden üretilmektedir.

ara istasyonlar cilek spor hidrolik fitness ara istasyon www.cilekspor.com hydraulic fitness equipments

 Hidrolik Fitness Aletleri: Çilek Spor Hidrolik Fitness Aletleri 

cilek spor merkezleri kadınlara ozel spor bayanlara ozel spor salonu merkezi ara istasyonlar cilek spor hidrolik fitness ara istasyon www.cilekspor.com hydraulic fitness equipments

*Hidrolik fitness cihazlarımızı Çinden, Taiwandan getirip sizlere Türk malı diye satmıyoruz. Tamamen %100 yerli olarak sadece fitness aletleri üreten Türkiye’nin en büyük fabrikasında kendi şubelerimiz  için ve yurt dışı temsilciliklerimiz için üretim ve ihracat yapmaktayız.

cilek spor hidrolik fitness aletleri www.cilekspor.com

Çocuklara Özel Hidrolik Fitness Ekipmanları

 

cilek spor kids COCUKLARA OZEL HiDROLiK FiTNESS www.cilekspor.com www.cileksporkids.com

Cilek Spor Kids – Cocuklara Ozel

 

 

Çilek Spor olarak Türkiye’nin en büyük fitness fabrikasında ürettiğimiz hidrolik fitness aletlerimize ilave olarak profesyonel fitness ekipmanlarımızla bay-bayan karışık spor salonu konseptlerinizde de yanınızdayız.

www.cilekspor.com kadinlara bayanlara ozel spor hidrolik fitness