Hidrolik Fitness Aletlerinin Özellikleri

Hidrolik Fitness Aletleri

Çilek Spor Kadınlara Özel Hidrolik Fitness Spor Merkezleri Franchise

Çilek Spor Merkezleri olarak farklı spor konseptlerinizde de yanınızdayız

*Şubelerimize özel üretilen hidrolik fitness cihazlarımız kanserojen madde içermeyen , hijyenik ve anti alerjik boya ve döşeme malzemeleri kullanılarak üretilmektedir ve kendi şubelerimiz dışında da  Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Şubelerimizde kesinlikle uzak doğu ülkelerinden ithal edilen hidrolik fitness ekipmanları kullanılmamaktadır.

 

Hidrolik Fitness aletleri denince Çilek Spor ‘un en kaliteli ekipmanları sizlerin hizmetindedir. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için 2014 yılının ilk aylarında yeni şubelerimiz için hazırladığımız tüm fitness ekipmanlarımızı yeniledik.Surekli olarak cihazlarimiz uzman antrenor ve muhendislerimizce ortak olarak gelistirilmektedir. Gerek hidrolik fitness aletlerimiz ve gerekse profesyonel fitness cihazlarımız artık sadece spor aletleri üreten entegre fabrikamızda subelerimiz için üretilmekte ve sürekli olarak geliştirilmektedir. Yeni Çilek Spor şubeleri haricinde de spor salonunuza hidrolik fitness bölümü eklemek istiyorsanız sizlere istediğiniz renk döşeme renkleri ile fitness aletlerinizi uygun fiyatlarla hazırlıyoruz. En şık ve Kaliteli Hidrolik Fitness Aletleri, Ara İstasyonlar , Ana İstasyonlar.

*Tüm ürünlerimizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. Cihazlarımız sürekli olarak geliştirilmektedir.

cilek spor manisa kadınlara özel spor merkezi

 

Hidrolik Fitness Aletlerinin Kullanılabileceği Alanlar:

Tıp merkezleri

Fizik tedavi merkezleri

Çocuk yuvaları

Huzur evleri

Sosyal tesisler

 

Cift yonlu direnc sistemi ile calisan Hidrolik Fitness aletlerimiz ayni anda itme ve cekme sistemi ile iki zit kasi calistirabilmektedir. Spor aletlerimiz  bayanlara, baylara ve çocuklara özel olmak üzere 3 farklı modelde üretilebilmektedir. Günümüzde artık hidrolik fitness aletleri sadece bayanlara özel spor salonlarındaki kullanımının dışına da çıkmaktadır. Çilek Spor firması tarafından üretilen hidrolik fitness cihazları bayanlara,baylara ve çocuklara özel olarak farklı direnç seviyelerinde farklı modellerle üretilmektedir.

cilek spor usak kadinlara ozel spor merkezi hidrolik fitness

kadinlara ozel spor merkezi, bayanlara ozel spor merkezi, cilek spor usak subesi 7 cilek spor kadinlara ozel spor merkezleri hidrolik fitness women zumba pilates franchise 4

 

 

 Çilek Spor olarak farklı konseptlerinizde de yanınızdayız. Dilerseniz profesyonel fitness ekipmanlarımızla size bay-bayan karışık bir spor merkezi de kurabiliriz. Ayrıntılar için iletişime geçiniz.