Hızlı Zayıflama İçin 10 Kural

 

Hızlı Zayıflama İçin 10 Kural

Bu yazımızda sizlere hızlı zayıflamak için 10 on kuraldan bahsedeceğiz. Bu yazılanlara dikkat ederseniz hızlı bir şekilde zayıflamak sizin için de mümkün olacak.

Kural 1: Zayıflamak için her sabah uyanınca ilk iş 2 büyük bardak oda sıcaklığında su için. İçine limon sıkarsanız daha iyi olur.

Kural 2: Hızlı zayıflamak için gün içinde de en az 3 litre su bitirmiş olacağız. Suya isteğe göre taze limon suyu veya elma sirkesi ekleyebiliriz.

Kural 3: Yemeklerle birlikte kesinlikle su içmeyeceğiz. Yemeklerden yarım saat önce bırakacağız ve 1 saat sonra tekrar başlayacağız.

Kural 4: Her gün 3 poşet karbonat, 1 çay kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içeceğiz. Her bir poşet karbonat (5gram) bir bardağa. Bir çay kaşığı tuz da yine başka bir bardağa konulacak. Zamanları bize kalmış. Yeter ki her gün alalım. Bu da sizin hızlı zayıflamanıza yarayacaktır.

Kural 5: Hızlı zayıflama kürümüzü yaparken siyah çay, kahve, kola, alkol, gazlı içecekler, hazır kutu meyve suyu içmeyeceğiz. Bu çok önemli!

Kural 6: En büyük öğünümüzü sabah 11.00 ile öğleden sonra 4.00 arası yiyeceğiz.

Kural 7: Güneş batınca çorba dışında bir şey yemeyeceğiz. Sebze çorbası ve mercimek çorbası olabilir. Uyuyacağımız sırada açlık bastırmış olacak ve bu şekilde hafif aç uyuyacağız. Böylece uyku boyunca vücudumuz yağ yakacak.

Kural 8: Zayıflama kurumuz suresince süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketmeyeceğiz.

Kural 9:  11.00 – 16.00 dışındaki saatlerde ekmek yemeyeceğiz. Bu saatlerde de muhakkak kızartılmış ve beyaz ekmek dışındakiler tüketilecek.

Kural 10: Her gün açık havada en az 30 dakika yürüyeceğiz. Park, koru, deniz kenarı tercihimiz.

Not: Kaç kilo vermek istiyorsanız bunu 3 ile çarpın. Bu 10 kuralı tam olarak yaparak, o kadar gün sonunda sağlıklı bir şekilde vereceksiniz. Örneğin; üç kilo vermek istiyorsanız, dokuz gün uygulamalısınız.

 

Related Post

thumbnail
hover

Anne ve Bebek Sporu

Anne ve Bebek Spor Grubu Anne ve bebeklerin beraberce aynı ortamda spor yapmasına imkan veren anne ve bebek spor grupları şuan Türkiye&...

thumbnail
hover

Kadınlara ve Çocuklara Özel Türkiye’nin İlk...

Kadınlara ve Çocuklara Özel Türkiye’nin İlk Spor Salonu Zinciri ÇİLEK SPOR Sadece kadınlara ve 3-12 yaş arası çocuklara spo...

thumbnail
hover

Çilek Spor Kadınlara ve Çocuklara Özel...

    Çilek Spor Bayanlara ve Çocuklara Özel Spor Merkezleri Franchise Çilek Spor Merkezleri olarak bu yıl konseptimizi tamamen...