Sık Sorulan Sorular

 

Neden bayanlara yönelik spor merkezi?

Malesef bay-bayan karışık fitness salonlarında bayanlar yeteri kadar rahat spor yapamaktadır bu da üye sayısını azaltmaktadır. Çilek spor şubelerinde bayanlar kendilerine özel tasarlanmış aletlerle spor yaparlar.Ayrıca Çilek Spor Şubeleriyle birlikte Cilek Spor Kids şubelerinde de sadece çocuklara özel hazırlanmış alanlarda çocuklarımıza spor ve sağlıklı yaşam kültürünü küçük yaşlardan itibaren vermekteyiz.

Verdiğimiz ücrete karşılık Çilek Spor’dan neler alıyoruz?

Çilek spor size salonunuz için gerekli Hidrolik fitness serisi,marka kullanım hakkı,açılış için kartvizit ,el ilanları,üye sözleşmeleri,fitness cdsi ve en önemlisi de eğitim hizmeti verecektir.Her bir Çilek Spor şubesi kaliteli spor hizmetinin yeni bir adresidir.

Eğitim destekleriniz ne şekildedir?

Dilerseniz merkez salonumuza gelerek 2 günlük yüzyüze eğitim görebilirsiniz. Fakat bunun haricinde online olarak size eğitim desteğimiz sözleşmemizi yaptığımız tarihten itibaren başlayacaktır ve her ihtiyaç duyduğunuzda da uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Hidrolik fitness cihazlarınızın adetini neye göre belirliyorsunuz?

Çilek Spor olarak size 3 paket alternatifi sunuyoruz. Paketlerimizde 7, 9 veya 11 hidrolik fitness aletinden oluşan setler vardır. Kuracağınız salonun metrekare olarak büyüklüğüne göre istediğinizi seçme şansına sahipsiniz. Ayrıca spor aletlerimiz özel imalat olduğu için salonunuzu kurduktan ve çalışmaya başladıktan sonra da ilave alet temininde daima yanınızda oluyoruz. 

Müşterilerim hangi guruplardır?

Çilek spor olarak sağlıklı ve mutlu bir hayata adım atmak isteyen bayanlar ve çocuklar hedef kitlemizdir.

Salonda nasıl gelirimi arttırabilirim?

En büyük sermayeniz güler yüzünüz ve müşteriyle sıcak diyaloğunuzdur. Bunun yanında Çilek Spor olarak sizin daha fazla kazanmanız bizim öncelikli hedefimizdir. Çünkü sizler var oldukça biz de daha fazla büyüyeceğiz. Salonunuzda dans ,yoga ,jimnastik kursları verebilirsiniz ayrıca meşrubat satışlarından da ek gelir elde edersiniz.

Dekorasyonda Kriterleriniz Nelerdir?

Çilek Sporun rengi olan pembe rengin dekorasyonunuzda kullanılması bizim için yeterlidir. Ana renk olarak açık renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Unutmayınız ki bizim işimizde de görsellik önemlidir.Yer yer duvar kağıtlarıyla da görselliği arttırabilirsiniz. Özellikle müşteri memnuniyeti sağlama açısından yapacağınız şık dekorasyon size kesinlikle geri dönecektir.

Çilek Spor Hidrolik Fitness Aletlerinin Kalitesi Nedir?

Çilek Spor şubelerinde kullandığımız fitness aletlerimiz sadece ve sadece fitness ekipmanları üreten bugün Türkiye’nin en büyük fabrikasında tamamen kendi şubelerimiz ve yurt dışı bağlantılarımız için üretilmektedir. Dünyanın en büyük fitness fuarı olan Almanya-Essen FIBO fuarına katılabilen tek hidrolik fitness aletleri de firmamıza aittir.

Bayan Spor Salonu Haricinde Hidrolik Fitness Aletleri Kullanılır mı?

Evet bugün Abd ve Avrupada hidrolik fitness aletleri erkek kullanıcılar için de istasyon çalışması (circuit training) antrenmanlarında kullanılmaya başlanmıştır. Çilek Sporun özel imalat spor aletleri yaşlılar , engelliler , çocuklar ve hastalar için de özel olarak tasarlanarak kullanılabilmektedir. Bu gibi özel durumlar için de lütfen firmamızla irtibata geçiniz.