Çilek Spor Kadınlara ve Çocuklara Özel Spor Merkezleri Franchise

 

 

Çilek Spor Bayanlara ve Çocuklara Özel Spor Merkezleri Franchise

Çilek Spor Merkezleri olarak bu yıl konseptimizi tamamen yeniliyoruz. Artık yeni açılacak her bir Çilek Spor şubesi hem kadınlara hem de çocuklara spor ve sağlıklı yaşam için spor hizmeti verebilecek şekilde tasarlanacaktır. Spor salonlarımızda 3 yaş üstü çocuklarımız çocuk jimnastiği , bale gibi hizmetler alarak küçük yaşlarda spor kültürüne sahip olabilecek bu sayede ileride hem daha sağlıklı ve estetik bir bedene sahip olacaklar hem de ileride yapacakları her türlü sportif faaliyetlerde tüm spor branşlarında daha başarılı olabileceklerdir. 

Spor merkezimizden hizmet alan kadınlar da çocuklarıyla kendileri aynı spor merkezinden hizmet alabilmenin keyfini yaşayabileceklerdir. 

2011 Yılından itibaren yurt genelinde kurmuş olduğumuz kadınlara özel spor merkezlerimiz bundan sonra artık çocuklara da kaliteli spor hizmeti verebileceklerdir. 

Dilerseniz Çilek Spor bayanlara ve çocuklara özel spor merkezinizi çalışır vaziyette anahtar teslimi olarak her şeyiyle sizin için biz kurabiliyoruz. Ayrıca gerekli tüm eğitimleri de personelimiz size verebiliyor. Anahtar teslimi paket için tıklayabilirsiniz. 

www-cilekspor-com-cocuklara-ve-kadinlara-ozel-spor-merkezi-kids-sports-www-cileksporkids-com www-cilekspor-com-cocuklara-ve-kadinlara-ozel-spor-merkezi-www-cileksporkids-com

Etiketler